Některé základní prvky v designu domácí dekorace

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 8. 07. 2021,  0x


1. Interiérový design by měl splňovat funkční požadavky. Interiérový design je založen na účelu vytvoření dobrého prostředí vnitřního prostoru. Na prvním místě staví uspokojení požadavků na vnitřní produkci, život, práci a odpočinek lidí, tak plnou Je třeba vzít v úvahu design interiéru. Používat funkční požadavky, aby bylo vnitřní prostředí spravedlivé, pohodlné a vědecké; zohledňovat pravidla činnosti lidí při řešení prostorových vztahů, rozměrů a rozměrů prostoru; rozumně vybavit nábytek a nábytek a správně řešit vnitřní větrání, osvětlení a osvětlení a věnujte pozornost interiéru Celkový efekt tónu.

2. Design interiéru by měl splňovat požadavky duchovní funkce

Zatímco interiérový design zohledňuje funkční požadavky, musí brát v úvahu také požadavky mentálních funkcí (vizuální odraz psychologických pocitů, umělecká infekce atd.). Duchem interiérového designu je ovlivňovat emoce lidí, a dokonce ovlivňovat jejich vůli a jednání, takže musíme studovat známé charakteristiky a zákony lidí; studovat emoce a vůli lidí; studovat interakci mezi lidmi a prostředím. Návrháři by měli používat různé teorie a metody k ovlivnění a ovlivnění emocí lidí, aby je bylo možné sublimovat, aby se dosáhlo požadovaného efektu designu. Pokud vnitřní prostředí dokáže zdůraznit určitý koncept a uměleckou koncepci, bude mít silnou uměleckou přitažlivost a bude lépe hrát svou roli v mentálních funkcích.

3. Design interiéru by měl splňovat moderní technické požadavky

Mezi inovací architektonického prostoru a inovací strukturálního modelování existuje úzký vztah. Plně zohledňujeme obraz krásy ve strukturálním modelování a integrujeme umění a technologii. To vyžaduje, aby návrháři interiérů měli potřebné znalosti o konstrukčních typech a byli obeznámeni a chápali výkon a vlastnosti konstrukčního systému. Moderní design interiérové ​​dekorace je v kategorii moderní vědy a techniky. Aby interiérový design lépe vyhovoval požadavkům duchovních funkcí, musí maximalizovat využití nejnovějších výsledků moderní vědy a techniky.

4. Návrh interiérové ​​dekorace by měl odpovídat regionálním charakteristikám a národním požadavkům na styl

Kvůli rozdílům v regionech, kde lidé žijí, geografickým povětrnostním podmínkám a životním zvykům a kulturním tradicím různých etnických skupin, existují skutečně velké rozdíly v architektonických stylech. moje země je multietnická země a rozdíly v faktorech, jako jsou regionální charakteristiky, národní znaky, zvyky a kulturní gramotnost každé etnické skupiny, odlišují design vnitřní výzdoby. V designu musí být různé styly a vlastnosti. Je nutné odrážet národní a regionální charakteristiky, aby se vzbudila národní sebeúcta a sebevědomí lidí.Read more at:white formal dresses | black formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.