Nezvu dekoratérský tým, mohu si dům zrekonstruovat sám?

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 20. 11. 2021,  0x


Nezvu dekoratérský tým, mohu si dům zrekonstruovat sám? Jaké detaily je třeba věnovat pozornost?

Na jaké problémy byste měli věnovat pozornost při zdobení sami? Jak vybrat spolehlivého mistra? Jaké jsou podrobnosti

Když vidím tuto otázku, moje odpověď musí znít:

jistě, žádný problém

Majitel však bude velmi unavený nejen fyzicky, ale i velmi psychicky.Na rovinu řečeno, majitel se bude velmi trápit.Netřeba dodávat časové náklady, dosažený efekt je také velmi jednoduchý, ale bude nebudou žádné velké změny..

Důvody jsou následující:

1. Neexistuje žádná designérská měřící škála, která by vytvořila kompletní sadu plánů a konstrukčních výkresů, natož úroveň projektanta, navrhnout sami, musíte se nejprve naučit CAD, alespoň znát rozložení velikosti domu doma.

2. Potřebujeme erudované pracovníky, kteří nejsou zasvěcenci.Můžou je zavést jen jiní nebo jít na trh se stavebninami a sami je najít.Ve srovnání s nevyrovnanou řemeslnou a řemeslnou zručností je obtížné kontrolovat kvalitu.

3. Orientovat se v ceně materiálů a doplňků do detailu je poměrně jednoduché. Není možné koupit všechny klíčové hlavní materiály online. Je nutné vynaložit energii na výběr a strávit čas s výrobcem na smlouvání. Nevím, jestli mohu koupit spolehlivé hlavní materiály.

4. Pokud potřebujete nainstalovat dobré efekty, jako je personalizovaný design, centrální klimatizace v domě, podlahové vytápění a další zařízení a chcete to udělat svépomocí, je to opravdu nespolehlivý nápad. doma sami. Jednoduše to jednou opravte.

Abychom shrnuli několik návrhů:

Pokud není na zasvěcených, aby se zdobili sami, musí být obezřetní. Sami se zdobit nedá. Samozřejmě vidím, že ostatní majitelé umí vodu, elektřinu, malovat, dokonce i truhlářskou práci. Jsem velmi překvapen. Pokud si jen hrajeme Hraní, to je opravdu příliš mnoho času, není kde použít sílu, seriózní řemeslníci jsou učni pouze tři roky, než oficiálně vstoupí do odvětví, jen hraním se dá dělat věci dobře, nevím, že potřebujeme nyní zrenovovat budovu společnosti K čemu slouží personál?

Některé osobní návrhy:

Renovace není nic jiného, ​​než že utratíte méně peněz a nemáte dostatečný rozpočet. Najít dekoratérskou firmu nabízí spoustu poplatků za správu. Je lepší najít spolehlivého mistra. Samozřejmě, že někteří lidé řeknou, že najít mistra je riskantní a problémy vzniknou později Kde je poprodejní servis? Pokud pak najdete pracovníka, který se bude zdobit, máte poprodejní servis? Pro srovnání, které riziko je větší?

Navíc je zdůrazněno, že spolehlivý mistr bude bez starostí více než dekorační firma.

Můžete si vybrat poloviční balení, pokud najdete osobního mistra

Jinými slovy: bourání zdí, stavění zdí, voda a elektřina, zedníci, tesaři, olejáři a pomocný materiál, to vše patří mistrovi a mezi hlavní materiály patří keramické obklady, podlahy, dřevěné dveře atd. kupte si je sami.

Tímto způsobem se alespoň nemusíte obtěžovat s pracností ve výzdobě.Čas navíc můžete věnovat výběru hlavního materiálu, nebo se mistr může doporučit k porovnání.Věřím, že spolehlivý mistr bude spolupracovat s vlastník si vybrat hlavní materiál, protože dělník Hlavním zdrojem podnikání pro růst se stále musí dívat na ústní podání.

Kritéria výběru spolehlivých mistrů:

Navštivte staveniště mistra

Musíte navštívit staveniště mistra, než se rozhodnete, kterého mistra vybrat? Protože staveniště může nejlépe odrážet úroveň řízení mistra a míru odpovědnosti dělníka, i když kvalitu staveniště nelze odlišit od dobré nebo špatné, lze alespoň vycházet z toho, zda ekologické materiály na staveništi jsou úhledně uspořádány a zda je hotový výrobek chráněn. Neporušené, stejně jako věci, které byly instalovány ve skříni, je třeba chránit.

Seriózní a odpovědný mistr bude věnovat pozornost některým detailům stavby, jako je standardní rozmístění použitého nářadí, úhledné rozmístění materiálů, opuštění staveniště zavřít okna na vodu a elektřinu a vyhazování stavebního odpadu na konec stavby Ty se často dělají ve velkých závodech Pracoval jsem v dekoratérské firmě a vytvořil jsem si zvyk.

Pokud to dokážete, tak řemeslo nebude špatné? Naopak pokud je staveniště poseté odpadky a nepořádek v materiálech, alespoň ty detaily řemeslného provedení nejsou na místě.Ozdoba je vlastně zpracování detailů.U zedníků je nějaká řemeslná zručnost dobrá. některé nejsou dobré a může se stát, že detaily nejsou správně zpracovány.V důsledku toho byla v pozdější fázi bez výhrad celá kvalita stavby.

Dobrá férovost proto nutí tyto dobré stavební týmy přirozeně spoléhat na své vlastní manažerské standardy, jinými slovy, dobří pracovníci jsou ochotni následovat dobré mistry.

Je vyžadována konkrétní nabídka stavby

Při výběru mistra nejprve mistr vejde k vám domů, aby změřil místnost. Někteří předáci přímo uvidí, kolik práce je jako odhadovaná nabídka pro majitele. Jakmile se objeví odhadovaná nejnižší nabídka, znamená to, že mistr může Není pravda, aby se zabránilo přidávání položek v pozdějším období. Pro dekoraci platí nepsané pravidlo.Za normálních okolností je nejvyšší zisk vodní energie, následují naftaři.O zednících se dá říci,že v podstatě nevydělávají.Doporučuje se nechat dělníky vyrobit konkrétní nabídky a dům přesně změřit Část nabídky velikosti je co nejpodrobnější, včetně řemeslného zpracování, množství, mzdových nákladů, nákladů na pomocný materiál a tak dále.

Pokud mistr z různých důvodů žádost majitele odmítne, lze ji přímo eliminovat Mistr, který splňuje výše uvedené požadavky, může být v dalším kroku prověřován Například u tří mistrů se cena dělí na vysokou a nízkou za srovnání. , Hlavním srovnáním je jednotková cena každé nabídky, množství uprostřed a položky mistra, které nejsou k dispozici v procesu a cena. Vyberte si cenu vhodnou pro svou vlastní výzdobu, abyste zabránili tomu, aby mistr úmyslně přehnal vykazování a nedostatečné vykazování.

Zda předák plynule komunikuje

V dnešní době je většina mistrů na trhu s dekoracemi řemeslníci, kterým může být i více než 40 let. Proto se mohou vyskytnout určité překážky v komunikaci. Než si vyberete mistra, musíte s ním komunikovat o svém návrhu Zkušený Ředitel poskytne majiteli při stavbě spoustu podnětů.Pokud dokáže velmi přímočaře vysvětlit kořen stavebního problému, může vyzkoušet i plynulost komunikace s mistrem Nepodceňujte důležitost komunikace, i když při výzdobě.Na střední budou různé problémy a jediné co se dá řešit je najít mistra.Pokud komunikace není plynulá a nerozumíte tomu, co mistr říká, problém se nevyřeší velmi hladce.

Je tu ještě jeden důležitý bod

Stavenišť pro mistra je mnoho. Nepředstavuje řídící úroveň mistra.Pokud má hodně šikovnosti, nemusí mít více energie investovat na všech stavbách.Někteří mistři nedorazí na stavbu jednou za měsíc, a mohou přijet pouze na řešit problémy, když problémy nastanou.

Po vybrání úřední pečeti je nutné kontrolovat a akceptovat kvalitu stavby dělníků sami.Mistr nemůže kontrolovat a akceptovat kvalitu dělníků ve svém týmu. Teprve když vidí nekvalifikované, může navrhnout nápravu s pracovníci.

Řečeno na konci

Pokud se jedná o starý dům, zkuste najít poctivějšího s bohatými zkušenostmi, protože starý dům zahrnuje spoustu detailů.Výhoda hledání mistra je v tom, že na kvalitu stavby můžete dohlížet sami.V případě dotazů můžete přímo zeptej se předáka.Read more at:formal dresses perth | black formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.