Oblečení po babičce + široké kalhoty, můžete nosit ležérně a vypadat dobře

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 8. 03. 2022,  0x


Věřím, že každý slyšel úsloví: „Móda je koloběh.“ Současný módní kruh je koloběh. Po „tatínkových botičkách“ a „tatínkových kalhotách“ se nejnovějším miláčkem módních návrhářů staly také „babské košile“. Když držíme krok s trendem, jak nám může v šatníku chybět „babišovská košile“?

Ale jediná "babiččina košile" vypadá staromódně a ošklivě a nemá smysl pro módu. Nyní vám řeknu "univerzální" odpovídající vzorec pro letní oblečení: babiččina košile + široké kalhoty, to je módní a krásné nosit ležérně!

Formule 1: Nejvíce osvěžující bez vnitřního oblečení

Použití vysoce sytých, ale nepříliš jasných barev může vytvořit výrazný retro styl, který je velmi vintage. Na základě celé černé si můžete vybrat jeden z jednotlivých produktů s komplikovanými vzory, které dokážou narušit monotónnost.

Dívky s velkými prsy by neměly zkoušet design s výstřihem do V, jde snadno ven, a pokud si vezmete základnu, bude to vypadat příliš složitě a není tam žádný osvěžující pocit, který by léto mělo mít. Výběr leopardího tisku je vrcholem, který je v souladu s celkovým drzým a krásným stylem.

Dívky s tlustou horní částí těla a dobře vypadající spodní částí těla si jej mohou vyzkoušet takto. Vyberte si pletený svetr volného střihu, který nejen zakryje tělo, ale je prodyšný, ale také ho udrží svěží a suchý v parném létě.Výstřih do V dokáže upravit proporce horní části těla, prodloužit krk a upravit křivka.

Džíny s vysokým pasem a širokými nohavicemi rozbijí fádní khaki barvu topů a bot a navíc mohou vytáhnout pas. Dá se nosit na dojíždění, a když si vezmete tkanou tašku, je plná ležérního stylu.

Dívka ve tvaru hrušky se štíhlou horní částí těla, ale tlustší spodní částí těla to může nosit. Na horní část těla si můžete vybrat pletený svetr slim-fit, ale nebojte se prohřátí, protože pletení je velmi prodyšné. Nošení pleteného úpletu je opalovací krém a prodyšné, ale je univerzálnější než převracení oblečení.

Můžete nosit široké kalhoty s dobrým sednutím na spodní části těla.Tento typ širokých kalhot může velmi dobře oslabit křivky hýždí a rozkroku, takže je velmi tenký. Boty s odhalenými nárty mohou také prodloužit linii nohou a ukázat délku nohou!

Formule 2: Klopa je tenčí

Design klopy dokáže do značné míry zvýraznit štíhlost horní části těla žen a zvýraznit jemnost žen. Klopa může také vytvořit malý výstřih do V, který prodlouží křivku krku a krk vypadá štíhle. Klopa také vytváří dobrý pocit hierarchie a zároveň vytváří výstřih do V, který je vyšší a přispívá k úpravě postava.Síla, chůze po silnici je také poutavější.

Volná verze přináší i nádech volného času, ať už jde o dojíždění nebo nákupy, zlatým hřebem je nošení tenkého kovového řetízku na krku, který může udělat klíční kost jemnou a tenkou.

Stejný, šedobílý pletený svetr s klopou je elegantnější a měkčí, v kombinaci s džínami se širokými nohavicemi, jemným a pohodlným pleteným svetrem a širokými kalhotami dokáže neutralizovat přebytečnou sladkost, s párem neformálních bot, jak ležérních, tak pohodlných, vytváří letní vzhled Osvěžující.

Lem topu můžete také nepravidelně zastrčit do kalhot, aby nepůsobil strnule.

Formule 3: Přidejte vnitřní opotřebení

Noste na svém těle výrazné a jasné barvy pro módnější atmosféru. Horní část těla nosí pletený svetr volného střihu, který je velmi přátelský k lidem s tlustou horní částí těla. Dokáže skrýt maso a vypadá hubenější. Výběr širokých kalhot je vhodný pro falešné boky a je velmi přátelský k dívkám s hruškovitým tělem Široké nohavice jsou volné Verze dokonale zakrývá masitá stehna.

Horní část těla je krátký top, který zkracuje délku horní části těla, takže je vizuálně vyšší a tenčí.

Nošení šátku ve stejné barvě uvnitř nezničí celkovou koordinaci ani nebude příliš monotónní. Přináší i nádech sexy. Šátek dokáže vytvořit volný a snadný styl a navíc je v létě velmi cool. Nošení to venku Pletený svetr, který je prodyšný a zároveň chrání před sluncem.

Spodní část těla má na sobě roztrhané široké džíny s nádechem hravosti a živosti, které jsou velmi energické.Tkaná kabelka neutralizuje vitalitu, která je v souladu s jemností a jemností pleteného svetru na horní části těla.

Dlouhá verze pleteného kardiganu je elegantnější a elegantnější, skvěle vypadá se širokými kalhotami stejné barvy, ale tón celkové shody změní i volba účesu.

Například Yu Shuxin, i když je celá elegantní a elegantní, ale s copánkem se z ní během vteřiny stane energická holčička. Bílé boty pro volný čas na jejích nohách neutralizují vyzrálý temperament oblečení a nebudou dělat Účes jako celek.Vypadá příliš stroze.

Formule 4: Když se nosí kabát

Babiččina košile je využita jako kabátek s malým sexy podvazkem uvnitř, který skvěle navozuje ležérní a líný temperament.Spodní část těla je sladěna s širokými nohavicemi s nepříliš širokými nohavicemi, které oslabují křivky boků a rozkroku , který je velmi vhodný pro dívky s tvarem hrušky.Horní pásek je více přizpůsobivý a střih je čistější. Celková kolokace je hnědá, což je jemné a elegantní, ale ne sladké.Read more at:white formal dress australia | light blue formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.