Pár zdobí dům pro velké svátky

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 3. 07. 2021,  0x


Jeden den Fentonů je zdoben vlajkami, transparenty a dalšími červenými, bílými a modrými dekoracemi.

Robin a Jerry Forgie jsou v komunitě známí svými domácími dekoracemi na ulici N. LeRoy, naproti Granger Street.

Zdobí většinu prázdnin. Na konci jara a léta je to Pamětní den, Den nezávislosti a Den práce. Na podzim zdobí Halloween, poté přicházejí Vánoce, Valentýn, Den svatého Patrika a Velikonoce.

reklama

"Děláme to pro děti víc než kdokoli jiný," řekla Robin.

Halloween byl původní svátek, který inspiroval jejich dekorace asi před 30 lety. Robin by ze starého oblečení svých dětí vyráběla figurky jako Drákula a vlkodlaky, které by umístila na dvůr. Milovali, když se rodiny zastavily a jejich děti fotografovaly s různými halloweenskými příšerami a postavami.

"Pořizování snímků s dětmi na předním dvoře." Myslím, že to je ta radost, “řekla.

Postupem let přidali další a komunita si toho všimla. Jeden rok obdrželi ocenění od Fentonského zkrášlovacího výboru za halloweenské dekorace.

"Je to jako bez ohledu na to, co se v našem životě stane, musíme si vyzdobit dekorace," řekla.

Udržují je v chodu komentáře a komplimenty od sousedů a lidí v okolí komunity. "Lidé vždy komentují světla," řekla.

Jeden pád před několika lety musel Jerry podstoupit operaci a při přípravě na Halloween byli trochu pozdě. Řekl: "Lidé chtěli vědět, kde jsou naše dekorace?"

Mnoho lidí se zastaví a pořídí fotografie a někteří dokonce zaklepou na dveře a řeknou jim, jak moc si dekorace váží. Lidé často projíždějí kolem a pak se vracejí zpět a nechají své děti pózovat pro fotografie.

"Což dělá z toho všechno užitečné," řekla Robin. "Je úžasné, že nemám žádné vandalství." Nikdo to neobtěžuje. Zvláště v tomto světě, kdy je Fenton stále rušnější. “

Nejtěžší je mezi Dnem svatého Patrika a Velikonocemi, protože jsou zády k sobě. Nejraději by nechala ozdoby po dobu nejméně jednoho měsíce.

Halloween a Vánoce jsou jejich dva oblíbené svátky. Přepínač dekorace probíhá rychle.

"Nechte je všechny připravit." Bingo. Je Halloween. Další den všichni sestoupí a my začneme snášet Vánoce, “řekl Jerry. "Postavení vánočního stromku trvá dva dny."

Vánoce jsou jejich největší svátky. Postavili čtyři stromy uvnitř a několik stromů venku.

Zdobení 4. července není tak obtížné. Rozdali červené, bílé a modré ozdoby na Pamětní den a nechali je na Den nezávislosti a Den práce.

Vykládají příjezdovou cestu a přední dvůr malými americkými vlajkami a létají se svými většími.

Nastavit věci a zajistit, aby vše fungovalo správně, zejména u světel, vyžaduje čas. Často mají pomoc od svých vnoučat.

Robin řekl, že ozdoby se každý rok trochu mění, protože nahrazují rozbité předměty, například vánoční osvětlení, nebo přidávají další.

Letos jí Jerry postavil novou ptačí budku a namaloval ji červenou, bílou a modrou.

"Pokud vidím něco skvělého, co se mi líbí, musím to přidat." Někdy si myslím, že je toho venku moc, ale co sakra, “řekla.

Na tento den nezávislosti si plánují užít svůj bazén a sledovat ohňostroj v domě příbuzného.Read more at:long formal dresses | short formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.