Proč stále více lidí nepotřebuje šatník

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 3. 03. 2022,  0x


V minulých dvou dnech jsem se bavil s přítelem majitele na téma Jak zařídit ložnici? Proč stále více lidí nepotřebuje šatník?

Ve skutečnosti si osobně myslím, že ložnice, která je „odskříňovaná“, je snadněji ovladatelná a krásnější.

1. Co použít místo šatníku

Jak navrhnout je jít do designu šatníku? Co použít místo skříně? Ve skutečnosti je to způsob, jak vyjít z domu, změnit šatní skříň z původního designu vyčnívajícího v ložnici do podoby, která je nyní skryta ve stěně, a interiér nepotřebuje používat mnoho desek jako tradiční šatní skříně.

To je trochu jako japonský push-in šatník, ale s hlubší hloubkou.

vnitřní dispozice

Skříň je vnitřní uspořádání šatní skříně může být velmi flexibilní, mohou být následující způsoby návrhu:

IKEA Eggert

Přizpůsobte si věšák přímo uvnitř skříně, Eggert nepoužívá lepidlo a je šetrnější k životnímu prostředí bez formaldehydu, proto ho mnoho lidí používá.

Zároveň si dle vlastních potřeb vyberete výsuvnou přepážku koše na šatní tyč a můžete libovolně kombinovat.

Eggert má lepší nosnost a je také velmi praktický.Je velmi vhodný pro použití ve skříňkách.I po instalaci můžete kdykoli přidat nebo odebrat zásuvné moduly a můžete flexibilně upravovat pozdější požadavky.

Pokud je scéna ve skříni velmi normální, doporučuje se spíše použít sérii El Valley jedné rodiny, kterou lze také sestavit podle potřeby.

Přepážka + šatní tyč + zásuvkový úložný box

Zároveň můžete zcela odkazovat na uspořádání japonské šatní skříně, upravit si uvnitř dlouhou přepážku, upevnit šatní tyč na spodní vrstvu a ve spodní části použít zásuvkový úložný box.

Tyto tři kombinace jsou podstatou japonského uspořádání šatníku a jsou také nejpraktičtějším a nejpohodlnějším způsobem uspořádání šatníku.

dveře skříně

Jakmile je určeno vnitřní uspořádání, dveře skříně mají také více možností než tradiční styly šatních skříní.

Skládací dveře v japonském stylu

Skládací dveře v japonském stylu potřebují vytvořit rám skříně v určitém kruhu a poté upravit dobrý dřevěný materiál skládacích dveří, který je velmi strukturovaný. Zároveň je pohodlnější složit a otevřít dveře zatlačte dveře na kteroukoli stranu, abyste si vzali oblečení.

PVC skládací dveře

PVC skládací dveře, tedy dveře Lichuan, jsou levné a snadno se instalují, ale textura je průměrná a nemusí nutně odpovídat stylu dekorace mnoha lidí.

skládací dvířka nástěnné skříňky

Výklopná dvířka závěsné skříně se snadno nastupují a zavírají, výklopná dvířka lze plně otevřít a při pohybu lze rozpoznat pouze jednu stranu.

Ve skutečnosti je jedinou nevýhodou, že je drahý a je těžké najít vhodný obchod s bytovým vybavením na míru.

Posuvné dveře

Ložnice nemá dostatek prostoru pro otevření dveří. Můžete také použít posuvné dveře. Posuvné dveře se snadněji přizpůsobují a instalují a cena není drahá. Při používání však často padá prach do spodní kluzná lišta, která se špatně čistí a snadno se používá Při pádu do dráhy je nepohodlné tlačit a tahat.

Při přebírání oděvů je často nepohodlné je posouvat, pokud není terén urovnán, posuvné dveře po určité době používání sklouznou dolů.

2. Jaké jsou výhody?

Skříň je šatní.Kromě velmi flexibilního vnitřního prostoru je také velmi důležité, že můžete být učitelkou kojení.To je také vlastnost mnoha japonských skříní.Do pokoje si můžete vejít vyzvednout oblečení,které je snadný a šetří práci a také se stane oblíbeným u dětí doma. Koutek, nutnost pro schovávanou.

A nedělejte moc přepážek a zásuvek, ať je ze skříně šatna bez hygienických mrtvých koutů, kterou lze uklidit a vyčistit.Do šatní skříně se vejde nejen oblečení, ale i zavazadla, celorozměrová zrcadla a dokonce i vysavače doma.

Za třetí, referenční význam pro tradiční šatník

Důvodem, proč se zde používají zásuvkové úložné boxy, je to, že ve srovnání s dřevěnými zásuvkami jsou plastové zásuvky volitelné ve velikosti úložných boxů, lze je flexibilně přesouvat a lze do nich uložit i oblečení jako průsvitné, což je pohodlné a snadno se s ním manipuluje atd.

Stohování více plastových zásuvek, z nichž každou lze libovolně posouvat, i když je zavěšena na jednom místě a neustále se mění, nebude použití úložného boxu vůbec ovlivněno a prostor ve skříni může být plnější využito.

Obyčejné dřevěné šuplíky šatní skříně jsou tloušťkou desky velmi poškozeny a pojmou jen drobnosti, jako jsou ponožky a spodní prádlo. Plastový zásuvkový úložný box je tenký z materiálu a má velký vnitřní prostor. Vyberte si dostatečně hlubokou hloubku, aby bylo možné snadno uložit zimní oblečení bez jakéhokoli tlaku.

Oblečení je navíc možné „postavit“ a naskládat do šuplíkového úložného boxu, takže při každém otevření je na první pohled jasné a velmi pohodlně se bere.

Po odstranění laminátu se můžete setkat s problémy:

Po demontáži laminátů zjistíte, že uvnitř šatní skříně není šatní tyč.Doporučujeme, že není potřeba žádné další přizpůsobení a lze ji uvnitř upevnit teleskopickou tyčí. Teleskopická tyč je flexibilnější k použití, pevnou výšku lze kdykoliv upravit.Nosnost je velmi dobrá, není problém pověsit běžné oblečení.

Co mám dělat, když potřebuji po demontáži použít laminát? Například uložení klobouků a tašek může plně využít prostor přepážky v horní části šatní skříně a zvýšit úložný prostor pomocí výsuvné přepážky.Read more at: formal dresses for women | long formal dresses

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.