Průvodce dekorací a vyhýbání se jámám

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 18. 08. 2021,  0x


Mnoho majitelů dokončilo dům a neví, jak si vybrat při hledání dekorační společnosti. Existuje mnoho míst, kterým je třeba věnovat pozornost. Promluvíme si s vámi dnes. Jakým problémům je třeba věnovat pozornost při hledání dekorační firmy? Obsahů je více, ale jsou plné suchého zboží. Doporučujeme je nejprve shromáždit a poté přečíst ~

1. Není třeba záměrně sledovat styl dekorace

Pokud je rozpočet omezený, není nutné sledovat určitý styl. Obecně platí, že domy většiny majitelů nejsou vyzdobeny v souladu s určitým stylem, čím jednodušší, tím lepší.

2. Rozdíl mezi plným balíčkem, polovičním balíčkem a jasným balíčkem

Vymazat balíček:

Dekorační společnost je zodpovědná za stavbu a instalaci a majitel nakupuje hlavní materiály a pomocné materiály; mýtina je vhodná pro lidi, kteří mají spoustu času a také vědí něco o dekoraci, nebo kteří jsou ochotni trávit čas Učit se.

Poloviční balení:

Společnost je zodpovědná za nákup pomocných materiálů + konstrukce. Majitel si sám vybírá hlavní materiály. Dekorační společnost pečlivě vybírá jámu při výběru pomocných materiálů; poloviční balení je vhodné pro lidi, kteří mají určitý základ a porozumění dekorace a dbejte na vysokou kvalitu dekorace. Vyberte si špičkové hlavní materiály.

All inclusive:

Společnost je zodpovědná za nákup hlavních materiálů + pomocných materiálů + konstrukce, mnoho srovnání, jinak bude mít dekorační společnost spoustu boxů, ale celý balíček bude pro dekorační společnost snazší; pokud zvolíte celý balíček režim opravy, nesmíte být obchodník.V důležitém odkazu je třeba pečlivě sledovat materiál a řemeslo.

Pomocné materiály: dráty, vodní potrubí, pískový cement, latexová barva, tmel, sádrokarton, kýl atd.

Hlavní materiály: keramická dlažba, podlahy, sanita, sanita, dveře atd.

3. Výběr dekorační společnosti

Volbu dekorační firmy nelze soudit z úrovně pojištěné ceny a záleží také na materiálech a řemeslném provedení dekorační firmy.

4. Hlavní materiály společnosti jsou dobré a výstavní síň je silná

Předváděcí místnosti mnoha dekorativních společností jsou luxusní a existuje mnoho hlavních materiálů, ale to nic neznamená. Některé jsou jen krásné scény. Neznamená to, že mohou svým zákazníkům velmi krásně vyzdobit jejich domovy. Nedělejte podvědomá rozhodnutí.

5. Na dekoraci balíčku je mnoho omezení

Na výzdobu balíčku existuje mnoho omezení a sleva je pouze její součástí a bude získána z jiných míst v pozdějším období. Například oblast dekorace bude omezena. Později bude oblast dekorace účtována navíc, a náklady budou velmi vysoké. Existují také omezení oblasti stropu a omezení barvy latexové barvy. Počkejte, proto se před výběrem ujistěte.

6. Dekorační společnost doporučená známými nemusí být dobrá

Mnoho známých doporučuje dekorační firmu kvůli provizi.Samozřejmě nevylučuje, že si mnoho majitelů opravdu myslí, že je dekorační firma dobrá.

7. Volný design pro designéry

Konkurence na trhu s dekoracemi je silná a mnozí majitelé nejsou ochotni za design platit, a tak se zdá, že bezplatné vzory přitahují zákazníky. Většina designérů dekoračních společností však nespoléhá na to, že by za jídlo museli platit za design, a návrhy jsou jednoduché více Je to stále provize za podpis objednávek.

8. Netrpte velkou ztrátou kvůli chamtivosti

Mnoho majitelů zaplatí kvůli slevě na výzdobu. Buďte zde opatrní, pokud je to rutina dekorační společnosti, protože vlna je na ovcích a v pozdějším období bude získána z jiných míst. Zasílání chladniček, televizorů a dalších domácí spotřebiče je rutina, kterou společnost pro výzdobu vyzkoušela.

9. Věnujte pozornost vkladu

Mnoho dekorativních společností žádá majitele, aby přišel do společnosti a požádal o zálohu. Jakmile bude záloha zaplacena, veškeré nouzové situace povede dekorační společnost, zvláště pokud platíte velký vklad, musíte si to rozmyslet.

10. Nebojte se zálohy při nákupu materiálu

Bez ohledu na to, jaké materiály si koupíte, nechcete uspěchat zálohu, zejména u produktů na míru. Potvrzením hodně omezíte potíže v pozdější fázi.

11. O nákupu dekoračních materiálů

Zde musíme věnovat pozornost pořadí nákupu dekorativních materiálů.Jedním z nich je, že se bojí včasného nákupu a není kam je později umístit, a také se obávají nárazů a poškození, které zpomalí proces stavby.

12. Nulové formaldehydové materiály klamou

Nevěřte, že materiály uváděné obchodníky jsou všechny nulový formaldehyd, všechny klamou, protože materiály nemají nulový formaldehyd, pokaždé, když vidím spoustu dekorací, Xiaobai věří, že materiál je nulový formaldehyd, je to opravdu bezmocný.

Žebříček obsahu formaldehydu: skříně na míru > podlaha > nástěnka (stěna, dřevěná deska) > záclona > látková sedačka > tapeta > latexová barva > dveře

13. Identifikujte pravdivé a nepravdivé materiály

Existuje také mnoho falešných dekoračních materiálů, takže musíte rozlišit, zda jsou pravé nebo ne. Například instalatérství Rifeng má Shanghai Rifeng a Foshan Rifeng. Foshan Rifeng je velké jméno, což lze potvrdit vzhledem a balením.

14. Dovezené materiály nemusí být nutně dobré, ale musí být drahé

Dekorační materiály nemusí záměrně sledovat dovážené značky, pokud splňují národní normy. Koneckonců, vhodné je nejlepší. Například latexová barva, pokud je vyráběna významným výrobcem, obsah formaldehydu není po testu vysoký.

15. Dekorační společnosti často dělají činnosti

Zapojení do činností je běžnou rutinou pro každou dekorační firmu. Činnosti jsou každý měsíc a každá aktivita trvá měsíc. Počasí po svátku v polovině podzimu je pro stavbu nejvhodnější a počasí na jaře je také dobré.

16. Hardware je velmi důležitý

Hardware je nejdůležitější součástí domácího života a úzce souvisí s naším životem. Například: faucety, šatní skříň, podlahové vpusti, takže hardware musí být dobře použit, zejména skříň a skříně. Rozbitý hardware je opravdu problematický. I když se zlomí malý oříšek, náklady na pozdější nákup nástrojů jsou dražší. Ořechy jsou drahé a někdy je musí opravit mistr. Majitelé, kteří to všechno zažili, to chápou.

Známé hardwarové značky: Austria Blum, Německo Hettich, Henggao.

17. Materiály se vybírají podle místa

U keramických obkladů je třeba považovat podlahové dlaždice do koupelen a kuchyní za protiskluzové. Obklady na zeď je třeba zakoupit a snadno se čistí. Vyberte velkou plochu hladkých obkladů, abyste zmenšili spáry obkladů.

18. Některé materiály jsou cenově výhodnější online nakupování

Například jako lampy, zásuvky, hardware a domácí spotřebiče jsou slevy na online nákupy silnější a můžete si je koupit společně, když se konají nějaké akce.

19. Nezapomeňte se při nákupu materiálu zeptat, zda chcete zabalit instalaci a přepravu

Stejně jako toalety a sprchy se při nákupu zeptejte obchodníka, zda zahrnuje přepravu a instalaci a zda skříň obsahuje dveře a hardware.

20. Materiály je třeba nakupovat s větší pozorností na ztráty

Mnoho materiálů je vyčerpaných. Například keramické dlaždice, podlahy, latexové barvy, zejména keramické dlaždice, jsou v různých dávkách a v pozdějším období různých nákupů bude barevný rozdíl. Nákup 5% navíc najednou stačí.Read more at:green formal dress | dusty pink formal dress

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.