Průvodce nákupem dekorativních obkladů

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 4. 11. 2021,  0x


Pro výzdobu nového domu je pro mnoho majitelů nejnepříjemnější nákup hlavních materiálů, zejména keramických dlaždic, které mají příliš mnoho stylů a různé ceny, protože se nevědí, jak se starat o důlky, a voda uvnitř je příliš hluboký.

Na trhu je příliš mnoho druhů keramických dlaždic, jako jsou leštěné dlaždice, leštěné glazované dlaždice, glazované dlaždice, porcelánové dlaždice atd. Mnoho majitelů se velmi trápí a neví, jak je nalepit.

Z tohoto důvodu jsem na několik dní speciálně zorganizoval a sestavil snadno srozumitelného „Průvodce nákupem dlaždic“, který vám pomůže odstranit miny. Před nákupem dlaždic si musíte pečlivě přečíst~

1. Jak rozlišit kvalitu obkladů

1. Podívejte se na nasákavost dlaždic

Nasákavost keramických obkladů není dobrá a v pozdějším období bude doma velmi vlhko, což se projeví na zdraví rodiny.Před nákupem se musíte nejprve podívat na nasákavost obkladů.

Nejprve nalijte na zadní a přední stranu dlaždice láhev minerální vody, abyste pozorovali penetraci dlaždice, pokud do ní voda nepronikne, dokazuje to, že se jedná o vysoce kvalitní dlaždici.

2. Podívejte se na rovinnost dlaždic

Pokud rovinnost dlaždic není dobrá, způsobí to v pozdější fázi deformace. Pokud je stav dobrý, lze dlaždice znovu položit. Pokud je situace vážná, mohou se dlaždice znovu zkroutit a obklady spadnout .

Příčiny kroucení dlaždic: 1. Samotná rovinnost dlaždice není dobrá 2. Řemeslná zručnost zedníka není dobrá.

Při nákupu obkladů se doporučuje poskládat k sobě obklady dvě.Pokud mezi obklady není mezera, dokazuje to, že jde o dobrou dlažbu.

3. Podívejte se na svislé rohy dlaždic

Pokud není dobrá povrchová rovinnost dlaždic, projeví se to na pozdější dlažbě a svislost rohů dlaždic je také svislost rohů dlaždic.Pokud rohy dlaždic nejsou pravé úhly, budou mezery v pozdější dlažbě, která vyžaduje spoustu spojů nebo krásných švů pro háčkování a dláždění.Efekt je také velmi ošklivý.

4. Podívejte se na odolnost dlaždic proti opotřebení

Odolnost dlaždic proti opotřebení určuje životnost dlaždic Mnoho majitelů vidí škrábance na povrchu dlaždic a cítí se velmi nepohodlně a chtějí je vyměnit a koupit znovu.

Jak posoudit odolnost keramických dlaždic proti opotřebení? Majitel může povrch dlaždice lehce poškrábat nožem.Pokud dojde k rychlému poškrábání lazurní vrstvy na povrchu dlaždice, je dlaždice nekvalitní dlaždice.

Za druhé, jak nakupovat keramické dlaždice

1. Hostující restaurace

Doporučuje se používat leštěné obklady s glazovanými obklady.Vzhledem k homogenitě vnitřní a vnější strany nebude vůbec patrné oklepání.Nebo obklady leštěné ve vysokém lesku.Dobré obklady lze koupit v ceně desítek až stovky juanů nebo více Bez ohledu na to, jak vysoká je cena Není třeba jej kupovat Mikrokrystalický kámen je příliš drahý a není třeba jej kupovat.Účinek je stejný.

2. Kuchyně, koupelna a balkon

Na obklady stěn se doporučuje použít leštěné dlaždice nebo slinuté dlaždice.Efekt je dobrý a stále může působit.Na podlahu koupelny se používá starožitná dlažba, která je protiskluzová a odolná proti opotřebení a dobře vypadá.

3. Ložnice

Ložnice je důležitým místem pro spánek. Zdravé a pohodlné prostředí zajistí, že se rodina bude dobře spát, a proto se nákup dlažby do ložnice stal pro mnoho majitelů tím nejproblematičtějším problémem.

Ložnice s dřevěnými dlaždicemi

Velmi oblíbené dřevotřískové cihly jsou odvozeny z mnoha dřevozrnných designových konceptů. Mnoho majitelů chce používat dřevozrnné cihly místo dřevozrnných cihel. Dřevozrnné cihly jsou vyrobeny z přírodních materiálů a vypáleny při vysokých teplotách bez škodlivých účinků Ve srovnání s podlahou je ekologičtější a bezpečnější pro použití v ložnici.

Dřevozrnné cihly nezatěžují životní prostředí a životní prostředí, není třeba je denně narážet a při používání 20 až 30 let není vůbec žádný problém.

Mramorovaná cihla

Texturový design mramorových dlaždic je inspirován různými styly kamene z celého světa, textura přírodního kamene je extrahována a nakonec vyrobena do dlaždic vhodných pro rodinný život.

Za třetí, nákup a nákup keramických obkladů a dlažeb

1. Použijte cementovou maltu na dlaždice a profesionální lepidlo na obklady.

2. Dvě položky běžně používané v dlažebních dlaždicích, jedna je lokátor a druhá je krásný šev.

3. Keramický obklad nelepte na vrchní plochu, hrozí odpadnutí.Při příliš vysokém obkladu vyžaduje i technologii suchého zavěšení a spárovací konstrukci.

4. Velmi důležitou otázkou je také přeprava keramických obkladů, které je nutné doručit nahoru, nikoli ke dveřím nebo dolů.

5. Každá značka má svou odbornost, na starožitné obklady se hodí jistý Marco a na leštěné obklady se hodí jistý Shennuo, což je cítit z obchodu specializovaného na styl.

6. Použití velkých cihel pro velké prostory a malých cihel pro malé prostory může zlepšit vizuální zážitek z prostoru.

7. Dlaždice mohou být vráceny nebo vyměněny Bez ohledu na to, kolik destiček bylo zakoupeno, destičky se počítají podle figurky, nikoli podle čtverce, a destička se vrací podle figurky.

8. Pokud je třeba obklady před pokládkou namočit do vody, je potřeba bílý prášek na zadní straně obkladů odstranit, jinak nebudou obklady pevně přichyceny.

9. Dlaždice musí být pevně přichyceny, při koupi je nutné zakoupit zkrášlovací prostředek.Některé dlaždice se po delší době zašpiní, může se stát, že zkrášlení dlaždic není provedeno dobře.Read more at: elegant formal dresses | buy formal dresses online australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.