Zde je návod, jak nosit na podzim opravdu praktický oblek

Nezařazené

Přidal plunkett, dne 5. 05. 2022,  0xPřed pár dny jsem viděla velmi ožehavé téma: Je tu podzim, prosím módní blogerky, aby oblékli všechny kalhoty. Když se sestra Cat učí nosit, vždy uvidí nějaké zvlášť nevhodné kombinace.

Věřím, že tento druh outfitu vidělo mnoho dívek: siluetový oblek s hezkými kozačkami, tato kombinace vypadá dostatečně oslnivě a efekt předvedení postavy je také prvotřídní, ale z hlediska praktičnosti je to „neefektivní oblečení“. Na podzim je holým nohám trochu zima a boty vám zakryjí chodidla.Nepraktické outfity jsou předurčeny k tomu, že se nám nedají dobře začlenit do našich každodenních outfitů, takže tato kombinace má poměrně nízký smysl existence a nestojí za doporučení.

Sestra Cat vždy věřila, že oblečení je pro toho, kdo nosí.Pokud musíte obětovat sebecítění, abyste získali módu, není vůz před koněm? Na podzim totiž můžete nosit oblek, aniž byste ukazovali nohy. Opravdu praktický způsob, jak nosit oblek na podzim, je tady.Pro každého jsme připravili 4 spodky, které k obleku ladí. Jsou také velmi krásné, aniž by ukazovaly nohy. Obléknou je za vás evropští i američtí amatéři.

1. Oblek + rovné džíny

Způsob, jak nosit rovné džíny k obleku, by měl být nejpoužívanější a sedět na vrcholu trendu. Pokud chcete nosit takovou společnou kombinaci módní, verze samotného oblečení se stává zvláště důležitou. Podívejte se na tento vzhled: Široký černý oblek má úhledná ramena a kostnatý tvar a šik silueta ukazuje styl velké ženy. Zkombinujte jej s párem džínů s rovnými nohavicemi níže a tvar stojí také za zvážení. Netřeba dodávat, že verze s rovnými trubkami má za následek úpravu tvaru nohou a vysoký pas navíc skvěle rozděluje proporce. Vysoká úroveň tohoto vzhledu pochází z dobré textury samotného oblečení.

Barva vnitřní vrstvy a kalhot je stejná a poměr nohavic je v největší míře prodloužený.To je pravidlo barevného sladění, ze kterého se můžeme poučit v každodenním životě. Černá košile s polovičním rolákem + černé rovné džíny s vysokým pasem, elegantní a čisté, aniž by ztratily drzou krásu, kterou by městská dívka měla mít, poutavé bílé knoflíky svítí v černé barvě a detaily jsou u celého setu mírně změněny. Přidat hodně chytré a elegantní nálady. Venku si oblečte světle šedý schopný oblek, který lidem dodá klidnou a arogantní auru. Čím výstižnější barevné sladění, tím lepší dobrý vkus nositele.

V kombinaci oblek + rovné džíny jsou detaily, na které je třeba dbát, boty. Dobrý pár bot přímo odráží jedinečnou estetiku nositele. Francouzky preferují uvolněný a pohodlný styl, i když si obléknou zdatný oblek a tuhé džíny, nedokážou změnit volnou, elegantní, romantickou a jemnou vůni vycházející z jejich kostí. Odráží se to v oblékání, tedy nošení baletních střevíců, měkkých baletních střevíčků, prolínání tvrdého okraje šatů na pracovišti s literární a elegantní atmosférou a vytáčení elegantního temperamentu nositele do extrému. Francouzský styl je takový, na první pohled se zdá, že nejde o žádný šok z krásy, ale když ho pečlivě ochutnáte, má na první pohled povědomé kouzlo na vysoké úrovni a navíc je velmi módní, aniž by bylo vidět nohy.

Nebo, pokud máte pocit, že ploché baletní boty nejsou vhodné pro malé lidi, můžete si vybrat i hezké krátké kozačky, které nejen zvýrazní temperament, ale také usnadní nošení stylu. Ke krátkým kozačkám sluší pouze džínové rovné kalhoty, protože se vám nebudou hromadit nohavice u kotníku, což může linii nohou prodloužit tak akorát.Pokud to nahradíte obecnými širokými kalhotami, obávám se, že to bude otáleno. Šedý oblek + vrstvená vesta + rovné džíny, jednoduché a ležérní s plnou aurou. Krátké kozačky se vzorem hadí kůže, divoký a módní vzor rozbíjí monotónnost celkového základního modelu, který opravdu lahodí oku.

Dva, oblek + široké kalhoty

Široké kalhoty, je jedno, zda jsou módní nebo ne, vždy to bude nadčasová klasika. Při nošení širokých kalhot mě nejvíc baví nespoutanost a nespoutanost volných nohavic při zvednutí vánku.Největší uspokojení je, že zakrývají maso a dělají je tenčí, ať už se jedná o tělo s tlustými boky a stehna nebo křivky nohou.Ti, kteří nejsou rovní, najdou pocit návratu v širokých nohách. V této kombinaci oblek + široké nohavice dbáme na následující body:

① Látka širokých kalhot by neměla být příliš tuhá. Široké nohavice s tuhými látkami, jako je ta na obrázku výše, se nejen nepohodlně nosí na těle, ale také horizontálně roztahují proporce spodní části těla, což nepřispívá k realizaci přitažlivosti vyšší a tenčí postavy. Křivka látky u širokých nohavic musí být nařasená, aby byla zachována celistvost svislých linií.

②Délka širokých kalhot nemůže zcela zakrýt chodidla. Široké kalhoty pohodlné ve větru neznamenají, že čím delší jsou nohy, tím jsou vyspělejší.V tomto outfitu je látka širokých kalhot luxusní a ušlechtilá, přehoz je vynikající, ale je to plné podivností, stáhnout oblečení detaily kvality jsou na nohavicích kalhoty jsou příliš dlouhé a zcela zakrývají nárt, což přesahuje únosnost tělesné proporce, což má za následek nerovnováhu celkové poměr hlavy k stopě.

Dále si pojďme užít správnou amatérskou ukázku pouliční střelby:

Obleky jsou dobré v klasickém a atmosférickém barevném ladění. Nádherné barvy se snadno nosí jednu sezónu a zastarají. Tajemná a pokročilá černá je ta nejaura. Velmi široký černý oblek + tmavě modré džíny a široké kalhoty, drzé nohavice volně tančí v tempu, této mohutné velké ženě nemůže nikdo konkurovat. Věnujte pozornost bělení v kalhotách, které vytváří pocit retro atmosféry.

Barva země je na podzim a v zimě stále mainstreamovou barvou.Pokud máte pocit, že barva země je trochu nudná, může tento problém velmi dobře vyřešit přidání ozdobných prvků roztomilého dívčího srdce. Oblek s vycpanými rameny v barvě mléčné kávy jako by měl filtr měkkého světla a mlhy, který je teplý a přirozený, aniž by ztratil atmosféru. Je sladěný se sadou kostkovaných širokých kalhot kávové barvy. Uvnitř je košile s potiskem se špičatým límečkem, bílý podklad celek rozjasňuje, živá květinová výšivka skáče z mrštnosti, ale obraz velké ženy nese romantické dívčí srdce, taková krása, je tam nevysvětlitelná harmonie.

Oblek kávové barvy + široké kalhoty kávové barvy je jako vypít šálek bohatého a jemného mléčného čaje. Stejně jako sladění stejné barvy musíte věnovat pozornost pouze sladění vnitřního oblečení a obuvi, abyste nosili smysl na vysoké úrovni. Bílé krátké tričko ladí s malými bílými botami a dodává celku ležérní a relaxační vkus a i jednoduché sladění může být krásné a zajímavé.

3. Oblek + devítibodové kalhoty

Kombinace obleků a zkrácených kalhot je vhodná pro nošení na začátku podzimu a nyní v přechodném období, kdy přílišné vystavení se snadno prochladne a přílišné zakrytí se snadno zahřeje, takže odhalení části kotníku je nejvhodnější volbou. Hnědý kostkovaný oblek + oranžové zkrácené kalhoty, nosí se klasický britský městský styl a sladění stejné barvy je harmonické. Na sobě pár špičatých vysokých podpatků, které odhalují štíhlé kotníky, je tento pocit lehkosti opravdu vzácný.

Zelený oblek Matcha + devítibodové oblekové kalhoty stejné barvy, elegantního a neutrálního střihu, zabalené s nádechem trávové vůně, ukazující pravou povahu žen, které dbají na svou upřímnost. Všimněte si, že blogerka použila pásek, aby poukázala na štíhlý pas, a dokonale integrovala vinutou postavu do obleku, takže byl sexy, okouzlující a jedinečný. Noste modrou tašku, obujte si hnědé sandály, odhalující barvu kůže kotníku jako ozdobu, s plným akcentem.

Čtyři, oblek + dlouhá sukně

Obleky a sukně, ty nejsilnější styly se střetávají, kombinují a kombinují a vytvářejí poutavou krásu. Při vytváření této kombinace musíte věnovat pozornost poloze pasu a oblouku sukně. Vzhled na obrázku výše je velmi zajímavý: krátký oblek jasně rozděluje proporce na tři až sedm poměrů a tiše upravuje proporce těla; bílá skládaná dlouhá sukně je elegantní a intelektuální, s mírným zakřivením a bude vůbec nevypadá.Nafouklá, spojuje schopnou neutralitu s jemností a náklonností.

Potištěnou sukni v létě nespěchejte do šatníku, vyndejte ji a kombinujte s ležérním oblekem. Jemná a romantická květinová sukně dokáže sladit nelidskou část úhledného obleku a tlumočit línou pastorační francouzskou atmosféru do extrému.Read more at:formal dresses online | long formal dresses online australia

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.