Způsob, jak se oblékat a vypadat dobře

Nezařazené

Přidal ideasfor, dne 8. 12. 2021,  0x


Vypadat skvěle každý den je jednodušší, než si myslíš! Začněte tím, že naplníte váš šatník šaty, které sedí dobře a pracovat s vaším tělem tvar. Je také důležité, aby vaše oblečení systematicky tak, aby váš soubor vypadá leštěné. Vyberte základní položku jako první, jako horní nebo spodní. Poté vyberte další kusy, které konkrétně doplňují barvu, střih, a styl vašeho základního prvku. Don del 8217t;t zapomenout dokončit svůj vzhled s velkým párem bot a odpovídající příslušenství!

https://www.beanyblogger.com/beanni/
Určete tvar těla, aby vám pomohl vybrat lichotivé kusy.[1] Zatímco každý je jiný, většina ženských těl spadají do 1 z následujících kategorií tvaru těla: hruška, jablko, rovný, invertovaný trojúhelník, nebo přesýpací hodiny. Začněte měřením kolem té nejúplnější části hrudníku, nejmenší části pasu a nejširší části vašich boků. Pak seřaďte své poprsí, kyčle a pasy od největšího do nejmenšího.
Pokud je poprsí a pas menší než vaše boky, máte tvar hrušky.


Pokud je vaše poprsí větší než váš pas a kyčle, vy lícové plochy 8217; jste invertovaný trojúhelník.
Pokud vaše poprsí, pas a boky jsou přibližně stejné, máte obdélníkový tvar.
Pokud je tvůj pas širší než tvůj hrudník a boky, máš tvar jablka.
Pokud je váš pas menší než vaše poprsí a boky, máte přesýpací tvar.
Obleč si vhodné oblečení, které zvýrazní tvůj pas, pokud máš obdélníkový tvar. Pro obdélníkové tvary těla, zkuste formy-montáž vrcholů a posbírané výstřihy, aby vaše tělo více křivek. Hubené džíny a šaty, které zdůrazňují váš pas, jsou také skvělé možnosti.


Držte se dál od beztvarých šatů, ramenních vycpávek, a krabicových vršek a kabátů.
Svlékni se v pase s tvým oblíbeným opaskem, aby se tvůj tvar neztratil v tkanině.
Vyberte si kusy, které objímají vaše křivky, pokud máte přesýpací tvar. Pokud jste se 8217; jsou přesýpací hodiny, jít s topy, kalhoty, a šaty, které objímají vaše křivky a zdůraznit svůj pas. Vyhněte se beztvarému a sáčkovitému oblečení.


Držte se dál od kusů s extra tkaninou na bocích nebo bust, aby se vaše vzhled proporcionální. Vyhněte se nošení volánky nebo plesy kolem pasu nebo boků.
Ujisti se, že nosíš podpůrné spodní prádlo, které ti sedí dobře!


Jdi s oblečením, které zvýrazní horní část těla, pokud máte tvar hrušky. Pokud jde o hrušky, zkuste nosit vršky v jasných barvách a otiscích, abyste upoutali pozornost na horní část těla. Drž se tmavých kalhot a sukní, aby sis štíhlo boky a pasy.
Vyhněte se detailům, jako korálky nebo jiné ozdoby, na kyčle nebo vzadu, protože tyto mohou upozornit na tyto oblasti.
Jděte s širokými výstřihy, jako lodní krky, kopečkové krky a hrdličky, abyste si rozšířili ramena a zdůraznili svůj bust.
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.