Jak se stát Avon Lady?

Nezařazené

Přidal hana, dne 13. 10. 2018,  0x


Pokud patříte mezi ženy či dívky, které zaujala ucelená řada přípravků značky Avon, jistě vás již napadlo, že byste se stala jednou, z takzvaných Avon Lady, tedy dam, které nabízejí produkty této řady a to ať již svým přátelům, blízkým, rodině či širokému okolí. Nejenže si totiž budete moci jako první vždy daný výrobek na vlastní kůži ozkoušet, nýbrž si ještě k tomu všemu přivyděláte nějaký ten peníz k dobru. Zejména pak maminky na mateřské či studentky tuto možnost přivýdělku rozhodně ocení. Jak se říká, každý koruna se hodí, není tomu tak? V případě, kdy tak máte zájem od společnosti Avon objednávat výrobky se značnou slevou, není nic jednoduššího, než se připojit k internetu a registrovat se do klubu Avon Lady. Jak na to vám prozradíme v následujícím článku. 

Registrace u Avonu je naprosto zcela zdarma 

Pokud máte v plánu provést zmíněnou registraci u společnosti Avon a stát se tak jednou z mnoha prodejkyň těchto výrobků, stačí, když se připojíte k internetu a vytvoříte si registraci na stránkách této společnosti. Vše probíhá naprosto zcela zdarma. Nikdo po vás nebude chtít žádné poplatky předem a to ani v průběhu spolupráci a ani vás nutit do toho, abyste si povinně odebírala zboží této společnosti. Nemusíte se tak obávat toho, že to, co byste si vydělali, takzvaně utratíte na poplatcích či objednávkách produktů této značky.  

Registrace je velmi snadná 

Registrovat se do klubu Avon není vůbec nikterak složité. Vyplněním daného registračního formuláře se navíc naprosto k ničemu nezavazujete. Po jeho vyplnění vás totiž bude kontaktovat pracovník Avonu, který vám poradí, jak dále postupovat. Popřípadě vám může zodpovědět určité otázky, které ke vzájemné spolupráci budete mít na srdci. Posléze s vámi bude dojednána osobní schůzka, na které se podle vašeho občanského průkazu potvrdí veškeré vámi uvedené údaje a navíc získáte číslo Avon Lady, či dokonce Avon Gentlemana. Ano, tato práce je vhodná i pro muže s obchodním duchem. Na této takzvaně registrační schůzce rovněž obdržíte i potřebné dokumenty a materiály, které pro vaši práci budou potřeba. To znamená, že obdržíte aktuální vydání katalogu s produkty společnosti Avon, vzorky, které vás jistě potěší a zároveň nadchnou a v neposlední řadě budete seznámeni s motivačním programem, který společnost pro své zákazníky má k dispozici. V případě, kdy budete mít na obchodního zástupce společnosti Avon, který s vámi bude probírat podrobnosti spolupráce jakékoliv otázky, nebojte se je vznést. Poté se již můžete plně pustit do práce a začít objednávat produkty Avon pro své nové klienty.  

Hodnotné dárky pro nové Avon Lady  

Každý z nás miluje dárky, není tomu tak? Proč se tedy do spolupráce s Avonem nevrhnout s celou řadou velmi hodnotných dárků, kterými nové Avon Lady společnost obdarovává? Můžete tak za jednu jedinou objednávku získat kupříkladu luxusní dámskou vůni v hodnotě 900 Kč. Získat ovšem nové Avon Lady mohou daleko více, stačí si jen pozorně přečíst podmínky účasti v motivačních programech a vaše kosmetická taštička se bude hemžit novými kousky. Nejenže tak budete mít možnost kupříkladu jako první držet v ruce různé novinky, které tak můžete za tepla otestovat, nýbrž budete mít i možnost zapojit se do různých motivačních programů, které jsou více než zajímavé. Čekají vás v neposlední řadě taktéž různorodé slevy na výrobky, tudíž si budete moci objednávat jakékoli zboží, které vás jen napadne a to za zlomek původní ceny. Pokud tedy máte v plánu začít spolupracovat se značkou, která má již dlouholetou tradici, je ten nejlepší čas na to, pustit se do vzájemné spolupráce.  

Věková hranice nových členů 

Jelikož o produkty Avon a o to, stát se opravdovou Avon Lady jeví zájem i mladší studentky či studenti, je třeba zdůraznit, že stát se Avon Lady mohou pouze osoby starší 15 ti let. V případě, kdy je vám ovšem méně, můžete požádat o zastoupení ve veškerých úkonech některou zletilou osobu. Může vás tak zastupovat váš rodič či starší sourozenec, kterému je více jak 18 let. Pro ty, kteří se ovšem registrují v takto útlém věku do programu Avon Lady, platí jisté specifické podmínky, a sice takové, že jim zboží bude vždy zasíláno na dobírku. V ostatních případech mají naprosto stejná práva a povinnosti jako starší Avon Lady.  

Proč se vyplatí stát se Avon Lady? 

Stát se Avon Lady znamená získat jistou svobodu v rozhodování, stát se samostatnými a velmi podnikavými ženami, které vědí, co chtějí a mají v plánu kromě pěkného přivýdělku do rodinného rozpočtu, také obohatit svůj kosmetický stolek o pár nových kousků, které získají se slevou od 10 do 30%, což je opravdu velmi lákavé. Nikdo na vás nebude tlačit s prodejem. O tom, zda budete objednávat pouze vy sama výrobky této řady či zda je budou objednávat čistě jen zástupci vaší rodiny a blízcí kamarádi, je pouze a jen na vás. Pokud máte ovšem podnikavého ducha a chcete svůj rodinný rozpočet obohatit o pěkné peníze, které se vám budou hodit kupříkladu na nákup vánočních dárků, je tím nejlepším způsobem, jak být dobrou Avon Lady, nebát se oslovit se svou nabídkou své okolí. Kromě jiného se již od samotné registrace budete moci sama zapojovat do různých motivačních programů, kterých nabízí společnost Avon více než dosti. Nebudete platit žádné průběžné poplatky a objednávat zboží budete nad 1.500 Kč zcela zdarma, nad 400 Kč vás bude čekat pouze symbolických 10 Kč za poštovné. Navíc vám zboží bude vždy doručeno buď až k vám domů či na vámi zvolenou poštu v okolí bydliště. Rychlost doručení činí úctyhodné 2 až 3 dny, což oceníte nejen vy, ale i vaši noví zákazníci. Navíc budete mít jako Avon Lady možnost vždy zakoupit veškeré novinky se značným předstihem a se slevou 50%. Je to neuvěřitelné, říkáte? V tom případě si pojďte vzájemnou spolupráci vyzkoušet ještě dnes.  

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.